Czech Point České pošty

Czech POINT je moderní, inovativní a čím dál populárnější služba zaštítěná Českou poštou, která ji nabízí na většině svých poboček. U zákazníků se setkává pouze s kladnými ohlasy a hodnoceními.

Název Czech POINT je zkratkou pro Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál.

Tato služba je soustředěná na poskytování hned několika druhů produktů, přičemž občanům šetří čas i energii, kterou by zbytečně vynaložili při běhání po jednotlivých úřadech. Otvírací doby poboček České pošty jsou navíc zákazníkům často nakloněnější než pracovní doba leckterých úřadoven. Nesporným bonusem Czech POINTu je i fakt, že některé pobočky jsou k dispozici o sobotách, dokonce i nedělích.

Nejvíce užívanou službou poskytovanou Czech POINTem je ověřování podpisů, hned druhou nejpopulárnější pozici obsadilo vyhotovování výpisů z rejstříku trestů nebo katastru nemovitostí. Dále lze v nabídníku nalézt výpisy z obchodního, živnostenského nebo insolvenčního rejstříku, výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů a další. Řidiči a žadatelé o řidičský průkaz ocení službu umožňující zjišťování stavu bodového konta.

Na své si přijdou též zájemci o následující produkty: zprostředkování podání podle živnostenského zákona, registr účastníků provozu modulu autovraků ISOH a o autorizovanou konverzi dokumentů.

Jednou z nejnovějších a převratných služeb Czech POINTu je e-shop, přes který si zákazník může objednat potřebný výpis a posléze jej zaslat na libovolnou adresu bez nutnosti osobně navštívit nějakou pobočku pošty poskytující Czech POINT. Popularitu si daná možnost získala nejen u pracovně vytížených lidí, ale i u zdravotně postižených a dalších, kterým by osobní návštěva působila problémy.

Chcete – li mít stejný pořádek doma jako v dokumentech z Czech POINTu, ponořte se do nabídky úklidové firmy Praha COMPLETE SERVICE. Poskytne Vám stejné profesionály a rychlé služby jako výše zmíněný Czech POINT! Kdo nepoznal, neuvěří...